ZOBACZ_FILMW dniach 20-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się jak co roku targi turystyczne TOUR SALON 2010. Od kilku lat Gmina Skoki aktywnie promuje swoje walory przyrodniczo-turystyczne na tych targach i tym razem nas nie zabrakło.

Byliśmy obecni aż na trzech stoiskach: Powiatu Poznańskiego i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Dolina Wełny” oraz Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”.

Promowaliśmy nasze produkty turystyczne: szlaki piesze i rowerowe, Szlak Kościołów Drewnianych i inne oraz bazę noclegową i gastronomiczną.

Skoki reprezentowały tradycyjnie już Małgorzata Wojciechowska oraz Karolina Stefaniak.