Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas dla każdego ucznia. Czekałyśmy na nie z utęsknieniem, bo pracy w tym roku szkolnym miałyśmy co nie miara. Zespół najpierw występował na Festynie Bożonarodzeniowym w naszej szkole, potem w styczniu była Orkiestra Świątecznej Pomocy, w marcu VII Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Aerobiku Grupowym, w kwietniu etap wojewódzki, Gala Tańca i Witryna w Wągrowcu, Dzień Olimpijczyka, w maju Piknik Naukowy a w czerwcu Dni Skoków. Tuż po zakończeniu roku szkolnego zespół wystąpił też z całym repertuarem na Festynie w Sławicy.

Zmęczenie dopadło nas podczas występów przy trzydziestostopniowym upale podczas Dni Skoków, ale … damy radę myślała każda. Marzyło nam się prawdziwe leniuchowanie i wypoczynek. Dzięki finansom Urzędu Miasta i Gminy w Skokch przeznaczonym na letni wypoczynek dla młodzieży naszego gimnazjum i pomocy rodziców/którym bardzo dziękujemy/ byłyśmy od 5 do 12  lipca na „Ranczu w Dolinie” w Dąbrówce Kościelnej. Był to czas na beztroską zabawę, relaks i prawdziwy wypoczynek. Pogoda dopisała, humory też, więc czas minął nieubłaganie. Czasem pracowałyśmy, ale to tylko dlatego, żeby nie wyjść z wprawy i zrobić plany na nowy rok szkolny. A że pomysłów do zabawy nam nie brakowało widać na zdjęciach, bo z aparatem fotograficznym nie rozstawała się Patrycja i Michalina.

Wszystkie nasze wybryki musiała znosić nasza opiekunka: W. Hauke i panie: M. Adrych, S. Korczak i A. Nowak, którym bardzo dziękujemy za to, że poświęciły dla nas swój wolny czas.

roses_1 roses_2 roses_3 roses_6 roses_4 roses_5  roses_7 roses_8

roses_9 roses_10