Boisko o sztucznej nawierzchni

Już od początku marca pierwsi piłkarze trenowali na boisku o sztucznej nawierzchni zlokalizowanym na Stadionie Miejskim. Boisko powstało dzięki uzyskaniu dofinansowania od Ministerstwa Sportu i Turystyki, w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej.

Regulamin korzystania z obiektu określa Uchwała nr VII/118/2016 Rady Miejskiej Gminy Skoki z dnia 25 lutego 2016.

Działający na Stadionie Miejskim Klub Sportowy „WEŁNA” będzie mógł wykorzystywać obiekt, m.in. jako boisko treningowe dla swoich wychowanków. Realizacja inwestycji pozwoli zwiększyć ofertę dydaktyczno-sportową obiektu. Boisko udostępniane jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15-20. Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów Wełny, w pozostałych godzinach zapraszamy mieszkańców do skorzystania z obiektu.

Dzień tygodnia Godzina
Poniedziałek 16-20
Wtorek 16-20
Środa 16-20
Czwartek 18-20
Piątek 17-20

 

 


 

Boksy dla zawodników rezerwowych i opieki przedmedycznej

boksyW celu dostosowania do panujących norm wyposażenia stadionów sportowych oraz poprawy warunków i zapewnienia bezpieczeństwa dla naszych zawodników oraz gości na płycie boiska zostały zlokalizowane boksy dla zawodników rezerwowych (2X13 miejsc) oraz boks dla opieki przedmedycznej (3 miejsca). Mamy nadzieję, że polepszenie warunków wpłynie na polepszenie gry naszych piłkarzy czego serdecznie im życzymy.