15 marca w sali biblioteki w Skokach odbył się Maraton Fitness zorganizowany przez Studio Tańca i Fitnessu ”GABI”.

Maraton trwał trzy godziny lecz po Paniach nie było widać zmęczenia, wręcz odwrotnie były bardzo zadowolone, że mogą się zmęczyć z samego rana!!!!

W czasie babskiego MARATONU miałyśmy urozmaicony czas zajęć, a mianowicie występowały pomieszane techniki ćwiczeń:

• układ taneczny ZUMBA, który jest nowa bardzo fajną techniką taneczną w której można się wykazać pamięcią oraz sprawnością,

• ćwiczenia wzmacniające z pałkami skierowane głownie na mięśnie brzucha.

• pilates

Na koniec zajęć każda z Pań otrzymała medal za wytrwałość i super kondycję, czego dowodem są zdjęcia na których widzimy uśmiechy.

Głównym sponsorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki, za co bardzo dziękujemy .

Mam nadzieję, że Maraton będzie się odbywał co drugi miesiąc, jeżeli będą chętne Panie, do czego bardzo zapraszam.