W niedzielę 28 listopada Fundacja Lech Poznań Football Academy – Skoki była organizatorem w skockiej hali Turnieju halowego dla dzieci z rocznika 2015, 2014 oraz 2013.

W najmłodszej kategorii wiekowej rocznik 2015 drużyna ze Skoków rywalizowała z zespołami:

• AP Oborniki I
  • AP Oborniki II
  • Meblorz Swarzędz I
  • Meblorz Swarzędz II
  • Lech Poznań Football Academy – Gniezno

Turniej bez klasyfikacji końcowej, rozgrywany na 3 boiskach równocześnie dostarczył wiele pozytywnych emocji naszym najmłodszym zawodnikom.

Następnie swoje piłkarskie umiejętności w Skockiej hali zaprezentowały dzieci urodzone w 2014 roku.

W Turnieju udział wzięło 8 zespołów:

• Lech Poznań Football Academy – Skoki
  • Lech Poznań Football Academy – Wągrowiec
  • Lech Poznań Football Academy – Gniezno
  • Junior Koziegłowy
  • Błękitni Owińska
  • Wielkopolska Komorniki
  • Sparta Janowiec Wlkp.
  • Wełna Rogoźno

Po fazie grupowej zespoły zostały podzielone na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy warto dodać, że zwycięzcą całego Turnieju zostały dzieci ze Skoków.

Jako ostatnie na boisko wybiegły dzieci z rocznika 2013.

W tym Turnieju podobnie jak w młodszej kategorii po fazie grupowej nastąpił podział na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Na dwóch boiskach rywalizowało 8 zespołów:

• Lech Poznań Football Academy – Skoki
  • Lech Poznań Football Academy – Wągrowiec
  • Sparta Janowiec Wlkp.
  • Lotnik Poznań
  • Lech Poznań Football Academy – Gniezno I
  • Lech Poznań Football Academy – Gniezno II
  • Suchary Suchy Las I
  • Suchary Suchy Las II

W tej kategorii wiekowej również dzieci ze Skoków okazały się najlepsze wygrywając cały Turniej.

Podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Skoki za pomoc w organizacji całego cyklu Turniejów zimowych, kolejne zmagania w Skockiej hali odbędą się w styczniu oraz lutym.

Marcin Bejma

Galeria zdjęć poniżej przedstawia młodych piłkarzy na boisku oraz podczas dekoracji na podium: