logoW ostatnich latach ALIA – Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka aktywnie działa na rzecz mieszkańców w wieku 50 + i tak jest także w tym roku.

W ramach kilku projektów na które Towarzystwo zdobyło środki nasi mieszkańcy wyjeżdżali na basem, uczestniczyli w wykładach i badaniach profilaktycznych. 10 osób jest objęte stałym nadzorem dietetyka. Odbywają się regularnie zajęcia gimnastyczne i spacery z kijkami, w sierpniu zaplanowano dwa rajdy rowerowe na niedługim dystansie 9 i 30 sierpnia, szczegóły na plakacie, serdecznie zapraszamy.

O swoje zdrowie należy dbać w każdym wieku i nigdy nie jest za późno aby zacząć. Wysiłek fizyczny daje dużo radości, powoduje że czujemy się dużo lepiej i procentuje to na późniejsze lata. Niewiele trzeba, żeby podnieść sobie komfort życia, czasem wystarczy po prostu wyjść z domu.