Drugi rok z rzędu Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych „Wesołe Misie” zorganizował bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych z terenu miasta i gminy Skoki. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy był styl country. Tym razem więc, w sali OSP w Skokach w dniu 07 lutego 2012 zaroiło się od przebierańców w stylu z dzikiego zachodu.

Swoją obecnością bal zaszczycili włodarze naszej gminy: Tadeusz Kłos Burmistrz Gminy Skoki, Blanka Gaździak Gminy Skoki , Zbigniew Kujawa Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Skoki , a także przedstawiciele prasy lokalnej.

Tańce, hulanki i swawole w stylu country umilał swoją muzyką zespół muzyczny „Evers” ze Skoków, a także Pan Piotr Wiśniewski, który w swoim stylu wcielił się w rolę wodzireja balu. Obsługę balu zapewnili pracownicy OPS w Skokach, a także młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie pod okiem pani Grażyny Lubawej.

Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc i zaangażowanie pracowników OPS-u, a także sponsorów i instytucji. Z tego więc miejsca składam podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania balu. Dziękuję również sponsorom: Państwu Arlecie i Andrzejowi Pilaczyńskim, Cukierni Państwa Dziurka, a także Pani Małgorzacie Dziurce. Dziękuję Wam bardzo!