100.urodziny pani Marianny z Kakulina

154

Pani Marianna Kruś z Kakulina obchodziła 18 sierpnia swoje setne urodziny.

Z tej okazji Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wraz z pracownikiem urzędu Weroniką Saukens, sołtysem sołectwa Kakulin Lidią Szymkowiak oraz radą sołecką, odwiedzili jubilatkę podczas uroczystości urodzinowej zorganizowanej w świetlicy wiejskiej w Kakulinie.

Na urodzinowym spotkaniu obecna była najbliższa rodzina Pani Marianny. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wypełnionej  wspomnieniami z dawnych lat.

Jubilatka otrzymała urodzinowy upominek i okazały bukiet kwiatów. Nie zabrakło serdecznych życzeń zdrowia, pomyślności i szczęśliwych chwil w gronie rodzinnym.

Burmistrz Tadeusz Kłos odczytał i przekazał na ręce Jubilatki również list gratulacyjny nadesłany przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Premier honoruje takim listem osoby, które ukończyły sto lat.

Pani Marianno! Wszelkiej pomyślności!