Niedawno informowaliśmy o podpisaniu 12 lipca umowy o przyznaniu pomocy na Budowę Otwartej Strefy Aktywności przy ul. Szkolnej w Potrzanowie.

O szczegółach przeczytasz w artykule:

Długo i żmudnie trwała procedura aplikacji o dofinansowanie placu zabaw w Potrzanowie. Inaczej jest teraz, kiedy ruchy są po naszej stronie.

18 lipca zawarto umowę z wykonawcą robót. Umowę podpisała prezes zarządu Beata Przepióra z firmy Grupa Hydro sp. z o.o. z Mosiny, która okazała się być najtańszą z 9 złożonych ofert w postępowaniu przetargowym.

21 lipca nastąpiło przekazanie placu budowy w Potrzanowie. W odbiorze uczestniczyła pani prezes Beata Przepióra, oraz burmistrz Tadeusz Kłos z pracownikiem od pozyskiwania funduszy zewnętrznych panią Moniką Cytlak, a także zatrudniony przez gminę inspektor nadzoru Karol Wolter.

Następnym etapem będzie wykonanie urządzeń zabawowych, a w dalszej części ich montaż. Łopaty planuje wbić się na terenie przyszłego placu zabaw w połowie sierpnia.