W Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu, 24 kwietnia rozegrano Powiatowy Turniej Szachowy „Złota Wieża” z udziałem 23 szachistów, w tym 5 mieszkańców gminy Skoki.

Drużynowo wygrała zdobywając złoty medal turnieju gmina Skoki, srebrny medal przypadł gminie Wapno, a brąz gminie Wągrowiec.

Indywidualnie 3 miejsce zajął Leszek Szymański ze Skoków, 9 był Mirosław Piechocki ze Skoków, 12 Dawid Laube ze Skoków, 19 Anastazja Balcer ze Szczodrochowa.

drużyna skockich szachistów z pamiątkowymi dyplomami

W zawodach debiutował Kacper Piotrowski, zajmując 21 miejsce.

W tym samym dniu rozegrano także Powiatowy Turniej Warcabowy w którym udział wzięło 15 zawodników, w tym aż 9 ze Skoków.

Drużynowo wygrało miasto Wągrowiec, przed gminą Skoki i gminą wiejską Wągrowiec.

Indywidualnie Mateusz Tyll z Kakulina zajął 3 miejsce, 7 była Magdalena Załęska ze Skoków, 8 Robert Tyll z Kakulina, 9 Aleksandra Tyll z Kakulina, 10 Patryk Szymkowiak z Kakulina, 11 Mikołaj Załęski ze Skoków, 12 Amelia Załęska ze Skoków, 14 Kamil Laube ze Skoków. W turnieju debiutowała Aleksandra Michalak z Pawłowa Skockiego zajmując 13 miejsce.