W ramach czwartej edycji programu „Szatnia na medal” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Gmina Skoki otrzymała dofinansowanie w wysokości 100.000,00 zł na remont szatni zlokalizowanej na terenie stadionu miejskiego w Skokach.

Zakres prac:

  • Pomieszczenia szatni wymagały prac naprawczych polegających na całkowitej wymianie instalacji c.o. wraz z kotłownią, częściowego remontu instalacji wod.-kan. polegającego na wymianie umywalek, baterii umywalkowych, baterii natryskowych, pisuarów i ustępu oraz na demontażu dwóch brodzików w łazience sędziów piłkarskich i montaż jednej nowej kabiny natryskowej.
  • Wykonanie wentylacji mechanicznej w jednej z łazienek dla zawodników.
  • Wymiana punktów oświetleniowych wraz z włącznikami.
  • Ułożenie nowej posadzki z płytek gresowych.
  • Szpachlowania i malowania ścian i sufitów.
  • Wykonaniu zabudowy stałej – mebli szatniowych z tapicerowanymi siedziskami i zamykana na klucz półka górną.

Najniższą cenę, 258 tyś. zł brutto za wykonanie opisanych wyżej prac zaoferowała firma ODNOWA Modlibowscy ze Skoków.

Zakończenie prac planuje się na 26 sierpnia tego roku.

Zdjęcia z placu budowy autorstwa Artura Nowakowskiego: