Miniony Koncert Noworoczny, pomimo piętnastej już edycji, nie miał sobie równych.

Na pięciolinii klasycznych i musicalowych utworów, pojawiły się nutki iście humorystyczne. O pojawienie się tychże, zadbał z powodzeniem Wiesław Paprzycki, aktor i śpiewak, ulubieniec publiczności. Nietuzinkowym talentem wokalnym błysnęli: Anna Michalak, Agnieszka Wawrzyniak, Klaudiusz Kapłon i Bartosz Kuczyk. Ten ostatni, tradycyjnie, ujął zebranych przebojową konferansjerką, okraszoną anegdotami ze świata muzyki. Jedyny, tego wieczoru, instrumentalista, absolwent Akademii Muzycznej we Lwowie, Andrij Melnyk, zachwycił brzmieniem akordeonu.


Kryształowym godom koncertowym sprzyjał uśmiech losu. Fakt, że wydarzenie mogło się odbyć spotkał się z radością, spragnionych bliskości kultury, widzów.

Gościnna Winnica w Sławicy, wszystkim jej bywalcom, zapewniła słodką niespodziankę. Organizator, skocka biblioteka, kłania się widzom, dziękując za niezapomniany klimat szczęśliwego, jubileuszowego koncertowania.

Galeria zdjęć autorstwa Kingi Lubawej przedstawia występujących na scenie artystów oraz widzów na widowni we wnętrzu restauracji Gościniec Winnica w Sławicy: