Wielkopolska Izba Rolnicza zwraca się z informacją dla rolników odnośnie organizacji szkolenia z zakresu:

Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu naziemnego przeznaczonego do stosowania tych środków, z wyłączeniem sprzętu montowanego na pojazdach szynowych oraz innego sprzętu stosowanego w kolejnictwie.

Zakres tematyczny:

1. „Wybrane zagadnienia w zakresie przepisów prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian tych przepisów”,
  2. „Charakterystyka i stosowanie środków ochrony roślin – aktualizacja wiedzy” ,
  3. „Integrowana ochrona roślin – aktualizacja wiedzy” ,
  4. „Zapobieganie negatywnemu wpływowi środków ochrony roślin na środowisko – aktualizacja wiedzy” ,
  5. „Bezpieczeństwo i higiena pracy przy stosowaniu środków ochrony roślin – aktualizacja wiedzy”,
  6. „Technika wykonywania zabiegów w ochronie roślin – aktualizacja wiedzy”.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 180 zł od osoby na szkoleniu podstawowym,
oraz 100 zł od osoby w przypadku szkolenia uzupełniającego.

Szkolenia organizowane będą w drugiej połowie lutego 2020 r. na terenie Gminy Skoki.

Zapisy na szkolenia trwają do 05.02.2020

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o kontakt:

Biuro Powiatowe WIR w Wągrowcu
ul. Grunwaldzka 30 (w budynku ARiMR)
lub telefonicznie 67-216-62-86
(biuro czynne poniedziałek, środa w godz. 8:00-15:00, oraz czwartek w godz. 8:00-14:00)