Po raz drugi udało się nam zagrać dla WOŚP-u na  skockim targowisku, nam czyli pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w skokach. Zebraliśmy 3.442,49 zł.

Na wszystkich którzy wsparli WOŚP-owe puszki czekało: domowe ciasto upieczone przez urzędników, chleb ze smalcem z Restauracji MORAŚ, kawa, herbata, pchli targ, foto-ścianka ”wesołych strażaków”, super fury- od Moniki i Marcina Kucz, nowy radiowóz skockiej policji, warsztaty dla dzieci zorganizowane przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA.

Dodatkowo imprezę wspomogli swoją obecnością: fit kobieta Julita Dziekan – Zadziabiasta Mama oraz Arkadiusz Herodowicz –  Mistrz Europy w kategorii wiekowej 33 -39, Mistrz Europy w kategorii OPEN, rekordzista Europy w kategorii do 125kg, zdobywca I Miejsca w pucharze świata federacji XPC w kategorii do 125kgoraz I Miejsca w pucharze świata federacji XPC aktualny trzy krotny mistrz świata federacji GPC, WPA, WUAP oraz zwycięzca Arnold Classic Sport Festival w USA.

Targowisko było również miejscem startu 8 Marszu Po Zdrowie nordic walking na dystansie 15 km wokół jeziora Budziszewskiego, w którym udział wzięło około 60 kijkarzy.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji targowiska: Arkadiuszowi Herodowiczowi, Julicie Dziekan, Monice i Marcinowi Kucz, firmie LK Trade Marcina Podrazy, Wojciechowi Glinkiewiczowi, Piotrowi Wiśniewskiemu, Towarzystwu Wspierania Rodziny i Dziecka Alia, Restauracji Moraś Bartka Wołkowa, OSP Skoki, skockiej Policji, KS Wełnie Skoki, firmie Odnowa, oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję.

Do zobaczenia w przyszłym roku  Siema !!!

Kinga i Kasia

fotorelacja z wydarzenia Karolina Stefaniak i Katarzyna Przybysz