23 stycznia 2013 roku w sali Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Parkowej w Skokach odbył się III Bal Karnawałowy dla osób niepełnosprawnych, zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach oraz Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Wesołe Misie” w Skokach. W tym roku tematem przewodnim balu był styl disco.

Uroczystego otwarcia balu dokonali: Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Rogaliński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos, który ufundował kolorowe piłki plażowe dla uczestników. Na balu nie zabrakło gości wśród których znaleźli się Sekretarz Gminy Blanka Gaździak oraz Przewodniczący Rady Gminy Skoki Zbigniew Kujawa.

Na sali panowała niezwykle miła i wesoła atmosfera. Uczestnicy w barwnych strojach bawili się w rytm muzyki serwowanej przez Pana Krzysztofa Koniarka, który po raz kolejny porwał wszystkich do wspólnej zabawy.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji balu kierujemy do Pana Krzysztofa Koniarka, Pana Jana Kaczorowskiego, Pani Wiesławy Andrzejczak, Pani Lidii Inda, Pani Karoliny Rohde, Pani Hanny Trąbka, Pana Wojciecha Marciniaka, Anny Lisieckiej i Patryka Loręckiego.