Ostatnią inwestycją zrealizowaną przez Gminę Skoki w tym roku był montaż piłkochwytu na terenie boiska do piłki nożnej w Sławie Wielkopolskiej. Piłkochwyt o wysokości 4 metrów zamontowano na długości 80 metrów. Pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających na tym terenie, a także wpłynie na komfort gry w piłkę – Sława Wielkopolska jest częstym gospodarzem zarówno rozgrywek gminnych jak i Turniejów organizowanych z inicjatywy sołtysa.

W Stawianach doposażono istniejący plac zabaw w dwa urządzenia- sprężynowiec konik oraz huśtawkę wagową, mamy nadzieję, że urządzenia od wiosny przyniosą wiele radości najmłodszym mieszkańcom.

Na terenie stadionu sportowego w Skokach wykonano wymianę oświetlenia bezpośrednio przy budynku, pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa szczególnie dzieci korzystających z zajęć organizowanych przez KS Wełna oraz przebywających w świetlicy.

Łączny koszt wszystkich w/w inwestycji to: 32.311,90 zł.

Kinga Pilna