Dnia 10 listopada 2012r został wyemitowany na antenie TVP2 ostatni – finałowy odcinek programu „Bitwa na Głosy”. Ekipa Libera z moim udziałem przebrnęła przez wszystkie odcinki tego programu, zajmując ostatecznie III miejsce. Odcinek w drugim półfinale był dla mnie bardzo pomyślny, gdyż moje popisy solowe i gitarowe zostały bardzo docenione przez jury: Wojciecha Jagielskiego, Tomasza „Titusa” Pukackiego oraz Katarzynę Zielińską.

Uważam, że występując do ostatniego odcinka i zajmując III miejsce, to dla mnie i mojej Drużyny wielki sukces, każdy z nas się bardzo starał i dał z siebie wszystko, co tylko mógł co zaowocowało sukcesem. Była to ciężka i wyczerpująca praca; wielogodzinne próby wokalne, kamerowe i choreograficzne. Wiem teraz ile to pracy należy wykonać, żeby przez 2 – 3 min pokazać 1-2 utwory.Mimo tego uważam, ze naprawdę było warto wystąpić „Bitwie na Głosy”.

Udział w tym programie był dla mnie wielką lekcją muzyki, krokiem do przodu w rozwoju muzycznym. Przez te 10 tygodni przeżyłem przygodę życia, miałem okazję poznać ludzi związanych z telewizją, sporo gwiazd oraz uczestników z innych ekip.

Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem się do tego programu, że spośród tylu ludzi mogłem to być ja. Dziękuję mieszkańcom Skoków i okolic za wsparcie, za wysłane sms-y, mam nadzieję, że dostarczyłem wam wielu emocji w sobotnie wieczory przed telewizorami.

Na koniec zachęcam wszystkich tych co kochają muzykę do startowania w castingach do takich lub innych programów muzycznych, bo naprawę warto; warto przeżyć przygodę życia.

22 grudnia zapraszam na świąteczny odcinek „Bitwy na Głosy” z moim udziałem.

Maciej Kujawa

Dnia 10 listopada 2012r został wyemitowany na antenie TVP2 ostatni –

finałowy odcinek programu „Bitwa na Głosy”.

Ekipa Libera z moim udziałem przebrnęła przez wszystkie odcinki tego programu, zajmując ostatecznie III miejsce.

Odcinek w drugim półfinale był dla mnie bardzo pomyślny, gdyż moje

popisy solowe i gitarowe zostały bardzo docenione przez jury:

Wojciecha Jagielskiego, Tomasza „Titusa” Pukackiego oraz Katarzynę

Zielińską.

        Uważam, że występując do ostatniego odcinka i zajmując 3 miejsce, to dla mnie i mojej Drużyny wielki sukces, każdy z nas się bardzo starał i dał z siebie wszystko, co tylko mógł co zaowocowało sukcesem.

Była to ciężka i wyczerpująca praca; wielogodzinne próby wokalne, kamerowe

i choreograficzne. Wiem teraz ile to pracy należy wykonać, żeby przez 2 – 3 min pokazać 1-2 utwory.

Mimo tego uważam, ze naprawdę było warto wystąpić „Bitwie na Głosy”.

        Udział w tym programie był dla mnie wielką lekcją muzyki, krokiem do

przodu w rozwoju muzycznym.

Przez te 10 tygodni przeżyłem przygodę życia, miałem okazję poznać ludzi

związanych z telewizją, sporo gwiazd oraz uczestników z innych ekip.

        Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem się do tego programu, że spośród

tylu ludzi mogłem to być ja.

Dziękuję mieszkańcom Skoków i okolic za wsparcie, za wysłane sms-y, mam nadzieję, że dostarczyłem wam wielu emocji w sobotnie wieczory przed telewizorami.

        Na koniec zachęcam wszystkich tych co kochają muzykę do startowania w

castingach do takich lub innych programów muzycznych, bo naprawę warto;

warto przeżyć przygodę życia

 

Maciej Kujawa