W miniony weekend 3-4 września 2011 roku Grupa Artystyczna Skoczki wraz z opiekunami przebywała na warsztatach wokalno – tanecznych we wspaniałej  wsi wakacyjnej Henrykowo. Wyjazd na warsztaty był nie tylko okazją do doskonalenia umiejętności wokalno-tanecznych, integracji zespołu, ale także nagrodą za całoroczną  pracę i udział w zajęciach .

Piękna, słoneczna   pogoda sprawiła , że oprócz zajęć, na uczestników czekało również wiele atrakcji na świeżym powietrzu: była kąpiel w basenie, konne przejażdżki, grillowanie, zabawy na placu zabaw i wiele innych, które pozwoliły jeszcze na dwa dni zapomnieć o rozpoczętym roku szkolnym.  Dwa dni w pięknym gospodarstwie agroturystycznym w Henrykowie szybko minęły, wszyscy bardzo zadowoleni, zauroczeni miejscem wracaliśmy do Skoków, chcielibyśmy wrócić tam za rok.