Szósty do kolekcji żółty tulipan tradycyjnie już wprowadził w klimat niecodziennego Święta Kobiet w Skokach. Tuż przed wejściem do hali 11 marca 2012 r. ponad 600. kwiatów wręczyli paniom panowie: Antoni Wiśniewski i Karol Kłos.

I działo się! Scenę opanował Marek Torzewski z zespołem. Artysta zaprezentował prawdziwe show. Z niesamowitym poczuciem humoru łączył śpiew z dowcipem, a nawet poezją w wykonaniu żony – narzeczonej Barbary. Zabrzmiały przeboje rodem ze słonecznej Italii, utwory klasyczne podkreślające walory głosowe artysty aż po wersję a’capella piosenki na wojskową nutę „Bywaj dziewczę zdrowe”. Obok maestro Marka Torzewskiego „czadu” dały także skockie gwiazdy estrady: pani Róża, pani Jadwiga, trzej tenorzy i całkiem spora grupa kibiców. Mistrzami autentycznego przeżywania hymnu „Do przodu Polsko” okrzyknięto ponad 900.osobowy chór najwierniejszych kibiców. Atmosfera udzieliła się wszystkim bez wyjątku.

Tego popołudnia trwającego do wieczora nie da się zapomnieć. Zupełnie niekonwencjonalny charakter imprezy wielu spodobał się niesłychanie. Cudowna jak zawsze publiczność długo po koncercie pozostała w hali w celu zakupu CD z autografem Marka Torzewskiego.