W upalne przedpołudnie, 25 czerwca nad wodami jez. Rościńskiego odbyły się coroczne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

Zawody jak zwykle odbyły się w drużynach 3 osobowych, z której każdy z zawodników startował w wylosowanym przez siebie sektorze i stanowisku. Szczęście oprócz umiejętności wędkarskich miało tu niebagatelne znaczenie, wylosowanie dobrego stanowiska było kluczem do sukcesu.

Spośród 19 drużyn najlepszymi okazały się:

I miejsce – Team Kasi
II miejsce – Murowana Goślina
III miejsce – Starołęka

Najlepsi zawodnicy w sektorach zostali nagrodzeni nagrodami w postaci sprzętu i akcesoriów wędkarskich. Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Tadeusza Kłosa pamiątkowe puchary, a wszystkie drużyny dyplomu.

Szczegółowe wyniki w galerii zdjęć.

Gminę Skoki reprezentowały 3 drużyny, Skoki I i Skoki II złożone z członków naszego Koła PZW, tym razem nie udało się stanąć na pudle oraz po raz pierwszy drużyna OSP Skoki.

Wszystkim gratulujemy 🙂 🙂 🙂

Galeria zdjęć z zawodów i wyniki.

[Not a valid template]