W związku z okresem jesienno- zimowej „szarówki” apelujemy do rowerzystów oraz pieszych: zwracajmy uwagę w jaki sposób się ubieramy- wieczorem, załóżmy odblaskową kamizelkę, szelki, pasek, bransoletkę- cokolwiek co zwiększy naszą widoczność a tym samym bezpieczeństwo. Dopilnujmy by nasze dziecko miało na sobie elementy odblaskowe!!!

Czy mamy świadomość jak ważny jest nawet jeden, mały element odblaskowy??? Ubrani w ciemne kolory nie jesteśmy widoczni dla kierowców!

Gmina Skoki zaprasza do Urzędu Miasta i Gminy w Skokach do punktu obsługi klienta (wejście B) po odblaskowe opaski na rękę.

Opaski odblaskowe zakładane na odzież wierzchnią.

Bądź widoczny – bądź bezpieczny, Dobrze Cię widzieć, Bądź widoczny na drodze… to hasła które mogą uratować nam życie!

Przypominamy o numerach alarmowych:

999 – Pogotowie Ratunkowe.

998 – Straż Pożarna.

997 – Policja