Koparki pojawiły się na placach budowy
Z kart historii – Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca
Budynek byłego dworca PKP w Roszkowie jak nowy
Rajd pomimo kaprysów pogodowych

15 września 2007 roku kilka minut po godzinie 10:00 z Placu Powstańców Wlkp. w Skokach wystartował kolejny rowerowy rajd szlakami naszej Gminy. Na rozpoczęciu imprezy uczestników serdecznie powitał organizator Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Punkt zlewny w Skokach po modernizacji








Unia Europejska


















