Puchar Polski Strongman w Skokach

W dniu 05.06.2014 odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn z koordynatorem projektu.. Do Gminnej Ligi Piłki Nożnej zgłosiło się 8 drużyn: Rościnno, Łosiniec, Potrzanowo, Lechlin, Sława Wlkp, Grzybowo, Kakulin, oraz Niedźwiedziny.
Projekt „kanalizacyjny” rusza – umowa o dofinansowanie Projektu podpisana
W dniu 15 października 2009r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie została podpisana Umowa o dofinansowanie dla Projektu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic" ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pomiędzy Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka" a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2012r.

Już po raz siódmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2010 r. społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.
Rajd Rowerowy Dzień Bez Samochodu
W Rościnnie powstało kino oraz strefa wypoczynku

W koncercie „Dzieci – Dzieciom” 19 października 2013r Grupa Artystyczna Skoczki działająca przy skockiej Bibliotece włączyła się w X Jubileuszową Kampanię HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE . Skoccy artyści po raz kolejny już zaprezentowali klasę godną zawodowców. Wspaniale dobrane utwory ubarwione przemyślaną choreografią zabrzmiały bardzo wdzięcznie, barwnie i radośnie.
Psi wybieg tymczasowo zamknięty
Młodzież z świetlicy terapeutycznej w Ustroniu Morskim
Młodzież uczestnicząca w zajęciach świetlicy terapeutycznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Skokach przebywała w dniach od 19.05.2008r. do 21.05.2008r. w Ustroniu Morskim. Wspaniała pogoda pozwoliła opiekunom na pełną realizację programu wycieczki. Oprócz pieszych spacerów brzegiem morza był czas na atrakcje w Kołobrzegu: zwiedzanie portu, latarni morskiej oraz mola. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Danuta Urbanowicz i Małgorzata Wojciechowska. Kolejna wycieczka za rok. Wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu młodzieży dziękujemy.








Unia Europejska

















