31.3 C
Skoki
piątek, 26.06.2026

Puchar Polski Strongman w Skokach

27 czerwca na skockim targowisku odbędzie się Puchar Polski Strongman, które z pewnością przyciągnie uwagę mieszkańców oraz sympatyków gminy Skoki. To wyjątkowe...

Gminna Liga Piłki Nożnej 2014

W dniu 05.06.2014 odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn z koordynatorem projektu.. Do Gminnej Ligi Piłki Nożnej zgłosiło się 8 drużyn: Rościnno, Łosiniec, Potrzanowo, Lechlin, Sława Wlkp, Grzybowo, Kakulin, oraz Niedźwiedziny.

Projekt „kanalizacyjny” rusza – umowa o dofinansowanie Projektu podpisana

W dniu 15 października 2009r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie została podpisana Umowa o dofinansowanie dla Projektu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic" ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pomiędzy Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka" a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2012r.

Już po raz siódmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2010 r. społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.

Rajd Rowerowy Dzień Bez Samochodu

Ponad 100 amatorów rowerów wzięło udział w rajdzie rowerowym pod hasłem Dzień Bez Samochodu. Metą rajdu był Ośrodek Edukacji Leśnej należący do Nadleśnictwa Durowo...

W Rościnnie powstało kino oraz strefa wypoczynku

W ubiegły weekend Rościnno tętniło życiem dzięki interesującym wydarzeniom. Dzięki determinacji i pomysłowości mieszkańców we wsi zrealizowano projekt „Kino pod Żurawiem” oraz...

Skoczki dla Hospicjum

W koncercie „Dzieci – Dzieciom” 19 października 2013r Grupa Artystyczna Skoczki działająca przy skockiej Bibliotece włączyła się w X Jubileuszową Kampanię HOSPICJUM TO TEŻ ŻYCIE . Skoccy artyści po raz kolejny już zaprezentowali klasę godną zawodowców. Wspaniale dobrane utwory ubarwione przemyślaną choreografią zabrzmiały bardzo wdzięcznie, barwnie i radośnie.

Psi wybieg tymczasowo zamknięty

Informujemy, że w związku z awarią sieci wodociągowej przy ulicy Dworcowej oraz trwającymi pracami naprawczymi, 𝗽𝘀𝗶 𝘄𝘆𝗯𝗶𝗲𝗴 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł 𝘁𝘆𝗺𝗰𝘇𝗮𝘀𝗼𝘄𝗼 𝘇𝗮𝗺𝗸𝗻𝗶𝗲̨𝘁𝘆. O przewidywanym terminie ponownego otwarcia będziemy Państwa na bieżąco informować. Dziękujemy za zrozumienie.

Młodzież z świetlicy terapeutycznej w Ustroniu Morskim

Młodzież uczestnicząca w zajęciach świetlicy terapeutycznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Skokach przebywała w dniach od 19.05.2008r. do 21.05.2008r. w Ustroniu Morskim. Wspaniała pogoda pozwoliła opiekunom na pełną realizację programu wycieczki. Oprócz pieszych spacerów brzegiem morza był czas na atrakcje w Kołobrzegu: zwiedzanie portu, latarni morskiej oraz mola. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Danuta Urbanowicz i Małgorzata Wojciechowska. Kolejna wycieczka za rok. Wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu młodzieży dziękujemy.

Nasza strona korzysta z „ciasteczek”. Odwiedź naszą stronę polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach oraz jak z nich korzystamy.
Website Security Test
Przejdź do treści