Gościniec „Winnica” w Sławie Wlkp. tym razem  był miejscem Wigilii Seniorów z terenu Gminy Skoki, którzy przybyli tu na zaproszenie Dyrektor Biblioteki Publicznej w Skokach Elżbiety Skrzypczak oraz Burmistrza Tadeusza Kłosa.

Wigilia Seniorów, to nie tylko tradycyjna strawa i wzajemne życzenia, to także duchowa uczta, którą tym razem zapewniła swoim koncertem znana już w Skokach ze swych występów Eleni. Jak na Wigilijny nastrój przystało był to koncert kolęd i pastorałek, które wraz z artystką śpiewała cała ponad dwustuosobowa sala gości. Seniorzy nie wypuścili jednak Gwiazdy wieczoru bez zaśpiewania kilku doskonale znanych wszystkim jej przebojów. Eleni dziękowała pani dyrektor Elżbieta Skrzypczak oraz Burmistrz Tadeusz Kłos, a w imieniu Seniorów Antoni Wiśniewski.

Spotkanie zakończyły życzenia Burmistrza dla wszystkich Seniorów, których głównym przesłaniem było zdrowie dla wszystkich uczestników oraz chęć spotkania się w tym samym gronie za rok. Burmistrz wręczył wszystkim upominki w postaci kalendarza na 2015 rok.

[Not a valid template]