Pobierz aplikację mobilną mMieszkaniec i bądź na bieżąco
POSTAW NA RODZINĘ – Kampania ruszyła

7 maja br. w sali sesyjnej Biblioteki Publicznej w Skokach odbyło się spotkanie inaugurujące kampanię profilaktyczną „Postaw na rodzinę”, do której Gmina Skoki przyłączyła się w tym roku po raz pierwszy. Spotkanie poprowadziła koordynator ds. uzależnień pani Małgorzata Szpendowska- Wylegalska.
Świetlica terapeutyczna w Skokach obchodzi w tym roku swoje 29-lecie
Aktywne ferie ze Szkołą Podstawową w Skokach
Inwestujemy w odnawialne źródła energii
Święto Niepodległości w Skokach

Biało czerwonymi flagami narodowymi miasto Skoki akcentowało 93 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Centralne, Gminne uroczystości tegorocznego Święta, w obecności 15 pocztów sztandarowych oraz delegacji: szkół, organizacji, stowarzyszeń, zakładów pracy i mieszkańców odbyły się w godzinach wieczornych 11 listopada 2011 roku. Rozpoczęła je w kościele pw. św. Piotra i Pawła msza święta w intencji Ojczyzny. W trakcie mszy proboszcz ks. Karol Kaczor wygłosił kazanie poświęcone rozumieniu patriotyzmu w czasie pokoju oraz szacunku dla znaków i symboli narodowych.
Ogłoszenie o zamówieniu – Modernizacja punktu zlewnego przy ul. Topolowej w Skokach
Informacja dotycząca realizacji Programu „Rodzina 500+” na terenie Gminy Skoki
85. rocznica zbrodni katyńskiej








Unia Europejska



















