Po ostatnich zawodach pucharu świata w chodzie sportowym, które odbyły się w Sarańsku w dniu 14 maja br. już wiadomo na pewno, że skoczanin Łukasz Nowak po 11 latach morderczych treningów będzie reprezentował kraj w chodzie na dystansie 50 km na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012.

Łukasz w ostatnim czasie uzyskał najlepszy wynik – 3:44.24, jest to obecnie najlepszy rezultat Polaka na tym dystansie i 8 na świecie.

Więc, 11 sierpnia (sobota) w godzinach porannych niech nikogo nie zabraknie przed telewizorem, aby trzymać kciuki za Łukasza Nowaka, który z pierwszego rzędu wystartuje w rywalizacji chodu na 50 km. Może sama kwalifikacja olimpijska nie będzie jego jedynym sukcesem? Czego z całego serca mu życzymy

Dudince Lukasz_Nowak_SARANSK_2012 Trener_K.Kisiel_z_podopiecznymi Dudince_z_Mistrzem_Olimpiskim_Alexem_Schawzerem