Już po raz czwarty w hali naszego gimnazjum zorganizowano otwarty turniej brydża sportowego, rangi wojewódzkiej. W tegorocznym turnieju uczestniczyły 32 pary z województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego oraz pomorskiego.

Tak silna obsada zawodów wynika z bardzo dobrej organizacji turnieju, pięknych nagród oraz atmosfery ,którą wszyscy podziwiają będąc na naszych zawodach. Tak dobre przygotowania możliwe jest dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji.

Nagrody rzeczowe, puchary , wyżywienie uczestników ufundowali Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos, ,Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Migasiewicz, oraz firmy „Axel-met” Macieja Wójcika i „Odnowa” Jarosława Modlibowskiego.
Wszystkim wymienionym serdecznie dziękujemy.

Wyniki zawodów
1 W. Kwiatkowski- W. Nowak – Poznań
2.K. Szcześniak-J. Kuczera – Szczecin
3. M. Klatkiewicz-M. Sosiński – Poznań
4. M.Małecki – P. Małecki – Szamotuły
5. J. Poślednik-P. Weymann – Gorzów
Najlepszą parą z okręgu wągrowieckiego zostali Wiesław Sierzchuła i Jarosław Modlibowski.

ROZGRYWKI LIGOWE
Od 10 października rozpoczynają się rozgrywki ligowe w drużynowym brydż sportowym. Do tegorocznej edycji zostały zgłoszone dwie drużyny Wełna Skoki i Axel -met Skoki, obie będą rywalizowały w rozgrywkach rangi okręgowej do której zgłoszono ponad 30 drużyn w województwie. Zostaną one podzielone na 3 grupy grając systemem każdy z każdym . Do III ligi awansują zwycięzcy grup.

Grzegorz Samol