XVIII sesja VIII kadencji Rady Miejskiej Gminy Skoki

Nagranie wideo 18. sesji Rady Miejskiej Gminy Skoki

Wyniki głosowań

1. Wybór sekretarza obrad (PDF)
  2. Wycofanie z porządku obrad punktu 6.10 ) Projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonej w Skokach w rejonie ulicy Poznańskiej (PDF)
  3. Podjęcie uchwał w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części miasta Skoki (PDF)
  4. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulicom w części wsi Potrzanowo (PDF)
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVII/147/2020 Rady Miejskiej Gminy Skoki z dnia 23 kwietnia 2020 roku w sprawie określenia wzorów deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości oraz warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej (PDF)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie Statutu Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach (PDF)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu administracji publicznej dotyczących zryczałtowanego dodatku energetycznego (PDF)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Skoki na lata 2021-2030 (PDF)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutów sołectw Gminy Skoki (PDF)
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie na czas oznaczony dłuższy niż 3 lata lokalu użytkowego w budynku numer 4 przy ulicy Dworcowej w Skokach i odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy (PDF)
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych w Skokach w rejonie ulicy Świerkowej (PDF)
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych w Skokach przy ulicy Tulipanowej i Irysowej (PDF)
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości zabudowanej położonej w Skokach przy ulicy Łąkowej (PDF)
  14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie zamiany nieruchomości położonych w Skokach przy ulicy Polnej (PDF)
  15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych w Skokach przy ulicy Malinowej i Wiśniowej (PDF)
  16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie zamiany nieruchomości położonych w Sławie Wielkopolskiej i w Skokach (PDF)
  17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych w Sławie Wielkopolskiej (obręb Szczodrochowo) przy ulicy Fioletowej i Zielonej (PDF)