Dobiegła końca realizacji programu edukacyjnego „Super Wiewiórka – Przyjaciółka Oli i Kuby” dla młodzieży wczesnoszkolnej z zakresu zdrowia, higieny, bezpieczeństwa, humanitaryzmu i tolerancji. Program został opracowany przez Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża w celu propagowania szczytnych idei wśród najmłodszych uczniów. Do programu przystąpiło 64 uczniów Szkoły Podstawowej w Skokach, którzy pod opieką nauczycielek: Aldony Lubiatowskiej, Justyny Markiewicz i Małgorzaty Winkel przyswoili sobie wiedzę przekazaną przez specjalistów z: Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, Komendy Powiatowej Policji, wągrowieckiego PCK, Aruna Goela – stomatologa, Jana Kaczorowskiego – prezesa OSP. Na zakończenie wszyscy nauczyciele otrzymali podziękowania, a młodzież szkolna kolorowe dyplomy potwierdzające uczestnictwo w programie. Natomiast szkoła otrzymała wyróżnienie podczas uroczystych obchodów czerwonokrzyskich.