W minioną, słoneczną sobotę, 16 września ok 300 osób zeszło się oraz zjechało rowerami do Rancza w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej w gminie Kiszkowo aby wziąć udział w Rajdzie na Zakończenie Lata w Puszczy Zielonce.

Oprócz rajdowiczów z pozostałych gmin Puszczy Zielonki (Kiszkowo, Murowana Goślina, Pobiedzisk, Czerwonaka i Swarzędza) i okolic w imprezie udział wzięli także nasi mieszkańcy. Spacerowali z kijkami w okolicach Rancza w Dolinie lub zebrali się przy skockiej Bibliotece aby wspólnie pokonać 18 km rowerem

Ranczo w Dolinie to bardzo klimatyczne miejsce, kto raz tam trafi będzie chciał wracać. My także byliśmy zachwyceni, choć nie pierwszy raz organizowaliśmy metę w sąsiedniej gminie Kiszkowo. W ranczo czekał na nas pyszny żurek, a finałem imprezy było rozlosowanie sportowo – turystycznych upominków wśród uczestników.

Organizatorem tego cyklicznego wydarzenia był Związek Międzygminny Puszcza Zielonka.

Zdjęcia: Karolina Stefaniak i Tomasz Szwajkowski