Mówią, że do 3 razy sztuka. I oby to się potwierdziło w przypadku naszej „Wełny”, która sezon piłkarski 2016/ 2017 ponownie zagra w Pilskiej Klasie Okręgowej. Na boisku przy ulicy Parkowej pojawią się więc starzy znajomi, a nasi piłkarze jak i wierni im kibice spotkają stojących po przeciwnej stronie boiska kolegów z sezonu 2013/ 2014 oraz tych sprzed sezonu 2012/ 2013, a więc z lat w których gra Skoczan w Klasie Okręgowej była czymś naturalnym.

Ala, że w miarę jedzenia apetyt rośnie, zarówno Zarząd Klubu, jak i piłkarze, nie mówiąc już o kibicach, marzą o szybkim powrocie do IV Ligi. I w tym też kierunku zmierzają prowadzone obecnie działania kierownictwa Klubu oraz trenera Pawła Kutyni- intensywne treningi i mecze sparingowe połączone z troską o utrzymanie i wzmocnienie podstawowej kadry piłkarskiej dają podstawy do wiary w to, że nasza drużyna od początku uplasuje się na czołowym miejscu w Tabeli Klasy Okręgowej. A potem to ? Istnieje duża szansa, że historia, jak i nasze powiedzenie z czołówki artykułu się spełnią i po raz trzeci i może już ostatni – na stałe, powitamy zawodników „Wełny” w IV Lidze, czego im dzisiaj szczerze życzymy.

Czekając na ten dzień dzisiaj zapraszamy na mecze rundy jesiennej I drużyny „Wełny” wg  poniższego Harmonogramu:

21 sierpnia w Skokach z „Notecią” Resko
28 sierpnia na wyjeździe z „Iskrą” Wyszyny
4 września w Skokach z „Notecią” Czarnków
11 września na wyjeździe z „Płomieniem” Połajewo
18 września w Skokach z „Unią” Wapno
25 września na wyjeździe z  „Radwanem” Lubasz
2 października w Skokach z „Kłosem” Budzyń
8 października na wyjeździe z  „Orłem” Pęckowo
16 października w Skokach z „Zamkiem” Gołańcz
23 października w Skokach z „Fortuną” Wieleń
29 października na wyjeździe z „Koroną” Stróżewo
11 listopada  na wyjeździe z „Sokołem” Damasławek