01.09.2007 r. ruszyły rozgrywki trampkarzy na najwyższym szczeblu rozgrywek Okręgu Pilskiego, z których reprezentują nasz klub następujące drużyny.

Trampkarze młodsi: trener-Mateusz Deminiak, zawodnicy: Fertsch Mateusz, Kruś Marcin, Zienkowicz Błażej, Markiewicz Piotr, Pajączek Jakub, Bejma Karol, Kujawa Maciej, Ślósarczyk Jędrzej, Dull Adrian, Białachowski Mirosław, Nawrot Jakub, Tyl Andrzej, Kucharski Artur-kapitan, Burzyński Fabian, Obst Jakub, Kujawa Filip, Małuszek Kamil, Gebler Błażej, Liberski Jakub, Stoiński Patryk, Kaczmarek Krzesimir, Futro Mateusz, Druciarek Mikołaj, Kamiński Jakub, Kamiński Adrian, Kostecki Michał, Szymaś Bartosz, Futro Szymon, Dorawa Radosław, Bartach Karol, Wapiński Jakub, Rakowski.
W dotychczas rozgrywanych spotkaniach w/w drużyna odniosła 3 zwycięstwa i 1 porażką a oto wyniki: Wełna Skoki kolejno odnotowała 4:0 „Lubuszanina” Trzcianka, 3:1 „Leśnika” Margonin i 3:0 „Polonię” Jastrowię oraz porażka 1:8 z „Spartą” Złotów.

Trampkarze starsi: trener-Radosław Kujawa, Rakowski Piotr-kapitan, Andrzejczak Marcin, Bachorski Fabian, Graczyk Miłosz, Kłosowski Jacek, Kędziora Martin, Rakowski Bartosz, Gruszka Michał, Stiller Mateusz, Podolski Mateusz, Szczepaniak Dawid, Witkowski Krzysztof, Rychlicki Maciej, Mazurek Michał, Matuszczak Arkadiusz, Szymczak Jakub, Rosik Sebastian, Szymkowiak Dominik, Zywert Marcin, Kołodziejczak Marian, Serafiński Przemysław.

Wyniki trampkarzy starszych to również trzy zwycięstwa i jedna porażka (Trampkarze Starsi „Wełny” Skoki kolejno pokonali 10:0 „Lubuszanina” Trzciankę, 5:1 „Leśnika” Margonin, 8:4 „Polonię” Jastrowie i przegrali 2:4 z „Spartą” Złotów (Bilans bramkarzy 25:9 dla Wełny).
Najlepsi strzelcy trampkarzy starszych to:
– Rakowski Piotr 9 bramek,
– Podolski Mateusz 8 bramek,
– Gruszka Michał 5 bramek,
– Graczyk Miłosz 2 bramki,
– Rakowski Bartosz 1 bramka.

Radosław Kujawa