15. raz grali w 1000

134

W ostatni piątek stycznia sympatycy gry w karty po raz kolejny spotkali się w świetlicy wiejskiej w Rościnnie, aby rywalizować w 15. Turnieju w 1000.

Impreza po raz pierwszy odbyła się w 2009 roku i z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze uczestników.

W tym roku do zawodów udział zgłosiło 55 zawodników, rozgrywając cztery rundy.
1. miejsce zajął Henryk Jabłoński, 2. miejsce Karol Neumann, a 3. miejsce wywalczył Zdzisław Jerzak.

Najlepsi zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody a pozostali zaś drobne upominki, ufundowane przez: Miasto i Gmina Skoki, Sołectwo Rościnno, Moraś Restauracja Moraś, Raf Car Rafał Kruczek, OSK ANKA Wągrowiec Anna Loręcka, Stajnia Grzybowice, Remtool narzędzia do obróbki skrawaniem, Pizzeria Italiana, Pizzeria Verona, Pizzeria Food Connect, Biblioteka Publiczna w Skokach, Sklep Kujawianka Justyna Kujawa, Elżbieta, Tadeusz i Łukasz Korczak oraz Adrianna Urbaniak.

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować za pomoc w organizacji turnieju: Krystianowi Białożyńskiemu, Grzegorzowi Dereżyńskiemu, Grzegorzowi Graczykowi, Karolowi Majntasowi, Maciejowi Makowskiemu, Michałowi Szymasiowi, Mikołajowi Wojtasiakowi oraz Markow Zawadzkiemu.

W trakcie zawodów graliśmy również z WOŚP Skoki – Sztab 1072, po podliczeniu w skarbonce zebraliśmy 830,53 zł.

W imieniu Rady Sołeckiej oraz swoim dziękujemy zawodnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

Do zobaczenia za rok 31 stycznia 2025 (ostatni piątek stycznia).

Hubert Czarnecki