W piątkowy wieczór, 29 września sala lustrzana przy Urzędzie Miasta i Gminy Skoki zadrżała! To za sprawą pozytywnie zakręconych ZUMBOWICZEK, które już po raz drugi POŻEGNAŁY LATO Z PRZYTUPEM! Nie były to zwyczajne zajęcia Zumby, lecz 3 godzinny MARATON ZUMBA FITNESS.

Można się domyśleć, że lekko nie było! Dlatego zumbowiczki zaprosiły na to niezwykłe wydarzenie ekipę instruktorek do zadań specjalnych.

– Prosto z Bydgoszczy wraz ze swoim wiernym fanklubem przyjechała Michalina Rzempowska – niezwykle energetyczna instruktorka, która pokazała podczas maratonu, że posiada „SUPERMOCE”.

– Kolejną petardą była Ewelina Owczarzak z Mogilna. Profesjonalistka w każdym calu, rozbawiła całą zumbową załogę wszystkim znanymi przebojami.

– Kasia Strzesak to z kolei instruktorka z latynoską duszą. Przyjechała do nas z Wągrowca, gdzie prowadzi zajęcia taneczne High Heels.

– I do tego niezwykłego trio dołączyłam ja, szalona i zwariowana instruktorka ze Skoków – Beata Druciarek.

We cztery rozbawiłyśmy blisko 40 osobową grupę Zumbowiczek, a także naszego rodzynka Zumbowicza. Tony endorfin! Moc pozytywnej energii! Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć!

Cała załoga mimo małych kondycyjnych kryzysów przetańczyła z uśmiechem cały MARATON!

W przerwie dobyła się również loteria, w której można było wygrać fitness gadżety. Dziewczyny ze skockiej drużyny zumbowej zadbały o kawę i lemoniadę, wszak nawadnianie podczas takiej imprezy to podstawa.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Jedno jest pewne! To nie koniec naszych zumbowych szaleństw! Podziękowanie dla Urzędu Miasta i Gminy w Skokach za współfinansowanie wydarzenia.

Do zobaczenia z rok!
Beata Druciarek

Galeria zdjęć z Zumba Maratonu: