11 grudnia 2022 w hali widowiskowo-sportowej w Skokach rozegrano 6 Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy A i B. W każdej grupie doszło do 6 spotkań na zasadzie „każdy z każdym”, po podsumowaniu wyników w poszczególnych grupach, rozegrano mecze wg zasady: 5 z 5, 4 z 4, 3 z 3, 2 z 2 oraz mecz finałowy pomiędzy zwycięzcami w grupie A i B.

Wyniki przedstawiają się następująco:

• 1 miejsce: Potrzanowo I
  • 2 miejsce: Coco Jambo
  • 3 miejsce: ACL Team Rogoźno
  • 4 miejsce: Potrzanowo II
  • 5 miejsce: Karasuno
  • 6 miejsce: FC po nalewce
  • 7 miejsce: Skoki
  • 8 miejsce: Koala Team

Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale za udział w Turnieju. Za zajęcie miejsca na podium drużyny otrzymały także puchary.

Serdecznie dziękujemy drużynom, sędziom oraz kibicom za udział w Turnieju i zapraszamy do kolejnych rozgrywek!

Kolejny turniej mikołajkowy już za rok 3 grudnia 2023.
Natomiast 1 kwietnia 2023 miłośników piłki siatkowej zapraszamy na Turniej Wielkanocny. O szczegółach informować będziemy na bieżąco.

Tekst i galeria zdjęć z turnieju autorstwa Kamili Fredrych: