Już XII raz świetlica wiejska w Rościnie była areną karcianych zmagań, a grano w 1000. W turnieju 24 stycznia wzięło udział 43 zawodników.

Zwyciężył Andrzej Modlibowski, II miejsce zajął Michał Dembski, a III Sławomir Szymański. Wśród graczy nie zabrakło pań. Wśród uczestników byli mieszkańcy m.in. Murowanej Gośliny, Wągrowca, Grylewa, Przysieczyna oraz oczywiście Skoków i Rościnna.

Tabela ze szczegółowymi wynikami została umieszczona w galerii zdjęć.

Wiele osób włożyło sporo pracy w przygotowanie zawodów. Aby grało się lepiej z pełnym żołądkiem poczęstunek dla graczy przygotowały panie: Maryla Zawadzka, Anita Loręcka, Sylwia Majntas, Justyna Kujawa oraz Hubert Czarnecki.
Dane do tabel wprowadzali Mikołaj Wojtaś i Nikodem Zawadzaki, a nagłośnienie i oprawę muzyczną zapewnił Marek Zawadzki. Nad wszystkim czuwał sołtys Hubert Czarnecki.

Drobne upominki dla wszystkich graczy przekazał Burmistrz Miasta i Gminy Skoki, Tadeusz Kłos.

zdjęcia z turnieju: