17 sierpnia w Potrzanowie rozegrano ostatnia kolejkę piłkarskich spotkań. Rywalizacja była ogromna – o miejsca na podium walczyły trzy drużyny: Potrzanowo, Łosiniec oraz Sława Wlkp. Pomimo zaciętej walki zachowano zasady gry fair play. Podczas Turnieju można było zaobserwować nie tylko sportową rywalizację, ale także integrację i zabawę pomiędzy zawodnikami. Doceniając zaangażowanie w organizację i prawidłowy przebieg spotkań piłkarskich Burmistrz Tadeusz Kłos oficjalnie podziękował uczestnikom i osobom wspomagającym Turniej, a także sędziemu- Maciejowi Kuczyńskiemu za sprawiedliwą ocenę spotkań. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, a także nagrody finansowe do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego. Po oficjalnej części dzięki gościnności mieszkańców Potrzanowa zawodnicy zasiedli przy wspólnym grillu by omówić przebieg Turnieju oraz ustalić szczegóły na przyszły rok.

                Wyniki Gminnej Ligi Piłki Nożnej 2014:

I miejsce   Potrzanowo

II miejsce Łosiniec

III miejsce   Sława Wlkp.

IV miejsce   Kakulin

V miejsce   Lechlin

VI miejsce Niedźwiedziny

VII miejsce Rościnno

VIII miejsce   Grzybowo