W dniach 1 – 6 lipca 2014 w Łosińcu odbył się  Letni Obóz  Sportowo-Rekreacyjny zorganizowany przez  sztab szkoleniowy drużyny trampkarzy starszych Klubu Sportowego „Wełna” Skoki.

Uczestnikami byli zawodnicy drużyny trampkarzy starszych, czyli chłopcy urodzeni w latach 1999 – 2002. Zawodnicy oraz opiekunowie na obóz udali się rowerami, które były przydatne na miejscu, do przemieszczania się z miejsca zakwaterowania na boisko sportowe.

Zawodnicy mieszkali w gospodarstwie agroturystycznym Państwa Kariny i Janusza Szymaś, natomiast wyżywienie (3 posiłki dziennie) zapewniła firma cateringowa Pana Bartosza Wołkowa.

W trakcie obozu został zrealizowany bogaty program sportowo – rekreacyjny. Treningi odbywały się codziennie. Dodatkowo zorganizowane zostały wyjazdy na Termy Maltańskie oraz do kina, a najlepszą atrakcją obozu okazała się zabawa w paintball laserowy.

Podczas treningów ćwiczący doskonalili swoje umiejętności techniczno – taktyczne, oraz cechy motoryczne. Kadrę wychowawców stanowili: kierownik drużyny pani Urszula Kubicka, trener Michał Szymaś oraz rodzice panowie Janusz Szulc oraz Artur Szymański.

Nie tylko młodzi adepci futbolu mieli okazje do poprawy swoich umiejętności, w piątkowe popołudnie odbył się piknik rodzinny, który swoim udziałem zaszczycił Burmistrz Miasta i Gminy Skoki pan Tadeusz Kłos oraz rodzice chłopców przebywających na obozie. W trakcie pikniku doszło do pojedynku piłkarskiego pomiędzy rodzicami a dziećmi, wynik był sprawą mniej ważną liczyła się dobra zabawa. A na zakończenie wszyscy wspólnie biesiadowali przy ognisku. Chłopcy w ramach nagrody za dobre zachowanie otrzymali pamiątkowe koszulki.

Pierwszy tego rodzaju obóz sportowy zorganizowany przez KS Wełna Skoki we współpracy z Gminą Skoki dla naszej młodzieży, zarówno w oczach kadry jak i uczestników, zapisał się jako bardzo udany. Dzieci mimo ogromnego wysiłku i pracy jakie włożyły w treningi , były bardzo zadowolone i już myślą o kolejnej takiej przygodzie ze sportem.

Organizatorzy obozu składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc instytucjom i osobom prywatnym, którzy udzielili wsparcia finansowego na organizację niniejszego wyjazdu.

oboz_sportowy_1 oboz_sportowy_2 oboz_sportowy_3

oboz_sportowy_4 oboz_sportowy_5 oboz_sportowy_6

oboz_sportowy_7 oboz_sportowy_8 oboz_sportowy_9

oboz_sportowy_10