W sobotnie przedpołudnie 9.06.2018  w Sławie Wielkopolskiej został rozegrany Turniej o Puchar Sławy Wielkopolskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

 Na zaproszenie sołtysa Sławy Wielkopolskiej- Daniela Stoińskiego odpowiedziało 5 drużyn. Animatorzy sportu Tomasz Jarzembowski oraz Rafał Kędziora przeprowadzili rozgrywki w systemie każdy z każdym. Po podsumowaniu wyników zwycięzcą Turnieju została drużyna z Łosińca.

Dla uczestników został zorganizowane ciepły poczęstunek.

Wszystkim  uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w rozwój sportu i promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie Gminy Skoki- szczególne podziękowania należą się sołtysowi Panu Danielowi Stoińskiemu za inicjatywę i wytrwałość w mobilizowaniu młodzieży do udziału w tego typu imprezach.