Od 9 maja 2013 roku, ruszą nowe rozgrywki piłkarskie w Gminie Skoki. „Skocka Liga- Orlik” powstała z inicjatywy animatorów skockiego obiektu sportowego: Janusza Bojarskiego i Michała Szymasia. Współorganizatorami tego przedsięwzięcia, są Marcin Bejma i Krzysztof Sznajder, którzy odpowiadać będą za prawidłowy przebieg i kierowanie rozgrywkami. Skocka liga piłki nożnej, skupiać będzie amatorskie zespoły, rywalizujące ze sobą-sześciu na sześciu. Na dzień dzisiejszy zgłosiło się 12 zespołów. Jednak nadal istnieje możliwość utworzenia i zapisania kolejnych drużyn do rozgrywek. Więcej informacji pod numerem telefonu: 663463663.

Choć już teraz nie możemy narzekać na brak zainteresowania nowo powstałymi boiskami, naszym celem jest przyciągnięcie na Orlika, jeszcze większej liczby mieszkańców Gminy. Tym samym chcemy zachęcić wszystkich niezależnie od wieku i płci do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

Harmonogram rozgrywek i wyniki w banerze ORLIK