3 września na boisku w Grzybowicach odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny, ze Sławy Wielkopolskiej, Skoków oraz Gospodarzy Turnieju – Grzybowa.

Po rozegranych meczach na I miejsce wybiła się drużyna ze Skoków, II miejsce zajęła drużyna ze Sławy Wielkopolskiej, a III miejscu drużyna z Grzybowa. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami i dyplomami. Drużyna ze Skoków otrzymała Puchar Przechodni za zajęcie I miejsca co łączy się z kolejnymi turniejami, na które zapraszamy. Ponadto wśród zawodników wyłoniono 2 zawodników reprezentujących najlepszą zagrywkę. I tak w kategorii kobiet dyplom i upominki otrzymała Dagmara Stachowiak (Grzybowo), a w kategorii mężczyzn: Adrian Dull (Skoki). Pomiędzy meczami zawodnicy wzięli udział w losowaniu gadżetów promujących Miasto i Gminę Skoki.

Wszystkim meczom bacznie przyglądał się Sołtys Grzybowa Andrzej Zaranek. Czas turnieju umiliła nam grająca w tle muzyka. Po Turnieju odbyło się wiejskie pożegnanie lata. Pogoda zawodników nie rozpieszczała ale liczyła się dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Serdeczne podziękowania kierujemy do panów Mariusza Zaranka, Jacka Januchowskiego, Łukasza Kuczyńskiego oraz Sebastiana Wieczorka za wykoszenie trawy na boisku. Podziękowania należą się także Małgorzacie Woźnej oraz i Agacie Wieczorek za organizację i przeprowadzenie Turnieju.