IV Noc Sportowa na Orliku

12 sierpnia już po raz IV odbyła się Skocka Noc Sportowa na Orliku. Głównym punktem programu tego wieczoru był  Nocny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Marcina Bejmę. W turnieju udział wzięło blisko 120 zawodników z 12 drużyn, które w większości na co dzień grają w rozgrywkach Skockiej Ligi Orlika. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy. Łącznie podczas imprezy rozegrano 26 spotkań.

Mecze grupowe:
1:1 FC Krecik Team – WFM Wągrowiec
1:1 FC Kakulin – Alko Team
1:2 Hooligans Wągrowiec – FC Akapulko
2:1 Rossoneri – Max-Sport Galaxy
2:1 FC Dynamic – MKS Morgi
4:0 BemaSport – RedRąb
0:0 FC Krecik Team – Alko Team
0:0 FC Kakulin – WFM Wągrowiec
2:3 Hooligans Wągrowiec – Max-Sport Galaxy
2:0 Rossoneri – FC Akapulko
3:0 FC Dynamic – RedRąb
1:1 BemaSport – MKS Morgi
3:2 FC Kakulin – FC Krecik Team
1:0 Alko Team – WFM Wągrowiec
3:1 Rossoneri – Hooligans Wągrowiec
0:1 Max-Sport Galaxy – FC Akapulko
2:1 BemaSport – FC Dynamic
1:4 RedRąb – MKS Morgi

Mecze 1/4
Rossoneri – MKS Morgi 3:1
BemaSport – Max-Sport Galaxy 5:1
FC Kakulin – FC Akapulko 2:1
Alko Team – FC Dynamic 1:3

Mecze 1/2
FC Kakulin – Rossoneri 2:0
BemaSport – FC Dynamic 2:0 rzuty karne o 3 miejsce
Rossoneri – FC Dynamic 1:2

FINAŁ
BemaSport – FC Kakulin 1:0

I MIEJSCE – BemaSport
II MIEJSCE – FC Kakulin
III MIEJSCE – FC Dynamic

Zawodnik turnieju – Dominik Majchrzak (FC Dynamic)
Strzelec turnieju – Marcin Bejma (BemaSport)
Bramkarz turnieju – Radosław Weichert (FC Kakulin)

Urząd Miasta i Gminy w Skokach przy okazji piłkarskich zmagań przygotował także dwie imprezy towarzyszące. Pierwszą z nich był nocny aerobik, poprowadzony przez Joannę Tomczak z Wągrowca a drugą  nocny marsz z kijkami nordic walking prowadzony przez Karolinę Stefaniak. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji imprezy.

Animatorzy Orlika

zdjęcia: