Cztery pary mieszkające na terenie naszej gminy obchodziły niedawno Złote Godów, tj. 50. rocznicę pożycia małżeńskiego. Z tej też wyjątkowej okazji pamiętając o swoich mieszkańcach burmistrz Tadeusz Kłos oraz kierownik USC Joanna Wolicka- Przywarty zaprosili szanownych jubilatów do sali ślubów aby wręczyć im nadany przez Prezydenta RP medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Medale, pamiątkowe dyplomy i kwiaty z rąk Burmistrza przyjęli: Dorota i Kazimierz Nawroccy z Raczkowa, Klara i Czesław Patelscy z Raczkowa, Czesława i Seweryn Szafranowie z Kuszewa oraz Anna i Witold Stefańscy ze Skoków.

Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu jubilaci zostali zaproszeni przez Burmistrza na tort, gdzie w miłej atmosferze wspominano wspólnie przeżyte lata.