Jak co roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach przygotował Wigilię dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych z terenu miasta i gminy Skoki. Na spotkaniu w dniu 21 grudnia 2011r. pojawiło się wraz z opiekunami ponad 70 osób. Tegoroczną Wigilię zaszczycił również swoją obecnością Pan Burmistrz Tadeusz Kłos, Pani Sekretarz Blanka Gaździak, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Kujawa oraz przedstawiciel prasy lokalnej Pan Edmund Lubawy.

Wigilia rozpoczęła się od złożenia życzeń skierowanych do zaproszonych gości przez Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach Pana Roberta Rogalińskiego. Następnie jak corocznym zwyczajem osoby niepełnosprawne ze świetlicy Terapeutycznej działającej przy OPS w Skokach wraz z młodzieżą z gimnazjum w Skokach pod kierunkiem Pani Danuty Urbanowicz i Pani Alicji Nowak przygotowały krótki występ artystyczny, na który składało się śpiewanie kolęd, przy akompaniamencie Pana Macieja Kujawy oraz składanie świątecznych życzeń.

Wszyscy zaproszeni otrzymali od Gwiazdora upominki ufundowane przez Pana Burmistrza i Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach.

Spotkanie, na którym nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw odbyło się w restauracji Stary Fortepian w Skokach.