W związku z zarządzonymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyborami uzupełniającymi do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 6 lutego 2011r. w okręgu wyborczym nr 37 obejmującym min. naszą Gminę Burmistrz Miasta i Gminy Skoki informuje co następuje:

Granice obwodów głosowania w tych wyborach pozostają takie same jak w ostatnich wyborach do Rady Miejskiej Gminy Skoki, co oznacza, że komisje wyborcze działać będą:

1. w Szkole Podstawowej w Skokach;
  2. w Przedszkolu Samorządowym w Skokach;
  3. w Ośrodku Socjalno-Kulturalnym w Kakulinie;
  4. w Szkole Podstawowej w Lechlinie;
  5. w Świetlicy Wiejskiej w Potrzanowie;
  6. w Szkole Podstawowej w Rejowcu;
  7. w Świetlicy Wiejskiej w Bliżycach.

Równocześnie informujemy, że w wyborach do Senatu kandydują:

–          Henryk Tadeusz Stokłosa zgłoszony przez KWW Henryka Tadeusza Stokłosy

–          Maria Małgorzata Janyska zgłoszona przez KW Platforma Obywatelska RP

–          Zbigniew Czesław Ajchler zgłoszony przez Komitet Wyborczy SLD

–          Leszek Roman Łochowicz zgłoszony przez KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

Wszystkie podstawowe akty prawne dotyczące wyborów na terenie naszej Gminy znajdują się w menu górnym strony pod nazwą „Wybory uzupełniające do Senatu”