Kilkunastu mieszkańców naszej gminy 50+ spotkało się na skockim targowisku w poniedziałek 11 lipca, aby wspólnie wybrać się na rowerową przejażdżkę.

Łącznie spokojnym tempem pokonali pętlę 20 km w kierunku Potrzanowa, Budziszewic i Budziszewka.

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć ile daje człowiekowi rekreacyjna jazda na rowerze. Oprócz niepodważalnych walorów zdrowotnych jest to także forma integracji społecznej i poznawanie swojej najbliższej okolicy.

Organizatorem cyklu 6 rajdów rowerowych dla 50 + z Gminy Skoki jest Stowarzyszenie Edukacyjne Tęcza z Jabłkowa w ramach szerszego projektu pod nazwa W zdrowym ciele zdrowy duch, edycja 9. Zadanie publiczne realizowane jest ze środków gminy Skoki.

Na kolejne rowerowe przejażdżki zapraszamy w poniedziałki 18 i 25 lipca oraz 1, 8 i 22 sierpnia o godzinie 17 z targowiska w Skokach.