Pan Sylwester Grytka niegdyś poznaniak, obecnie zamieszkały w Grzybowie to najstarszy mieszkaniec Gminy Skoki. 17 grudnia 2019 obchodził Jubileusz 103 urodzin.

Z tej okazji  gratulacje, drobny upominek oraz najlepsze życzenia osobiście złożył Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Wolicką-Przywarty. Spotkanie w towarzystwie córki i zięcia przebiegało w miłej, pełnej wspomnień atmosferze. Pan Sylwester zaskoczył gości bardzo dobrą kondycją psychiczną i fizyczną będąc czynnym uczestnikiem spotkania i wspominając przeżyte lata.

Szanownemu Jubilatowi serdecznie gratulujemy pięknego Jubileuszu i życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na następne lata życia.