Mamy to!

Pierwsza w Skokach inicjatywa, ze strony młodych mieszkańców, zabrzmiała na całe miasto. Nazwali ją Jumps Party, lepiej się nie dało.

Najpierw działali w duecie: Karol Kłos i Dawid Rakowicz, choć do pomysłu dołożyła się też Zuzanna Szamocka. Wkrótce zmobilizowali Bibliotekę, zorganizowali dj-ską ekipę, scenę, nagłośnienie i… działo się. Wspólnymi siłami dorzuciliśmy trochę kolorów, najpierw w proszku, potem laserowych, brokatowe tatuaże i ledowego robota.

Młodzi duchem, w liczbie kilkuset, wskoczyli na parkiet targowiska i z niechęcią opuszczali go dobrze po północy.

Było warto. Bawiliście się niesamowicie!

Gdy w ruch weszły latarki smartfonów, było kosmicznie. Co tam deszcz (choć trochę szkoda, że padało), ważna moc kolorowej nocy.

Dzięki Panie i Panowie. Do następnego razu.

Wystąpili dla Was Dj KRIS, Dj SID3RZ (18 letni Mikołaj Lisiecki ze Skoków dla którego był to debiut!), niesamowity duet DJ CUBASE i DJ CAMMIL, a imprezę zakończył za konsoletą DJ DEEJV czyli Dawid Rakowicz.