O tym że śmiech to zdrowie przekonaliśmy po raz kolejny 28 kwietnia 2014 w skockiej Bibliotece.  Zdrowsi poczuli się bowiem uczestnicy kabaretowego spotkania z udziałem znakomitej aktorki Krystyny Sienkiewicz. Skuteczna terapeutka, dusza towarzystwa, lekarstwo na dobre samopoczucie, zaskakująca tekstami z przymrużeniem oka pani Krystyna podbiła serca publiczności.

Dała się poznać również jako specjalistka od zagadek przyrodniczych, problemów małżeńskich i jednostek miar(często pojawiały się w skeczach). Swoim fanom drobna, filigranowa artystka dała kilogramy radości i kilometry wspomnień muzycznych. Śpiewała piosenki znane i lubiane, w oryginale lub zmodyfikowane.

O akompaniament muzyczny zadbał Bronisław Kornaus znany jako wokalista i instrumentalista zespołu PARTITA, a w poniedziałkowe popołudnie towarzyszący pani Krystynie. Było zatem wesoło i wzruszająco. Łezka w oku artystki zakręciła się niejedna za sprawą najpierw Antoniego Wiśniewskiego, a dalej publiczności, którą Antoni poderwał do gromkiego 100 lat na cześć aktorki. Były całusy, kwiaty i autografy, i kolejne sympatyczne spotkanie mieszkańców Skoków z artystycznym światem. Publiczności kłaniamy się w podzięce i mówimy do zobaczenia.