„… a lekarz też baba” – można by powiedzieć, że tak banalny żart nie rozbawi już nikogo, jednak w wykonaniu wiecznie młodych pań z Old Spice Girls rozłożył na łopatki skocką publiczność licznie zgromadzoną 14 kwietnia, w sali Biblioteki Publicznej.

Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska zaskoczyły nie tylko ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, ale również żywiołowością, którą szybko przejęła widownia bardzo wychwalana przez artystki.

Mnogość kostiumów i skeczy wręcz zaskakiwała. Fruwały  pióra z kolorowych boa, lśniły koronki i tiule a kapelusze zmieniały się w pielęgniarskie czepki. Jednym słowem sceną zawładnął babski kabaret!

Na pożegnanie Old Spice Girls wykonały piosenkę z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego i  Andrzeja Zauchy „Ach, te baby” a publiczność odwdzięczyła się głośnym „Sto lat”, bo przecież „czym bez nich byłby ten świat…”.